Temmuz 27, 2010

Scania 7 ilde basketbolu sevdiriyor

Adidas Dünya Basketbol Şampiyonası Turnuvası tanıtımı, Scania ile gerçekleştirilecek. Basketbol Federasyonu’nun da desteklediği proje kapsamında, “Streetball” turnuvaları düzenlenecek.

19 Temmuz 2010 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen tanıtımın ardından, 24-25 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Caddebostan sahilindeki Streetball turnuvası yapıldı. Bu etkinliğin ardından da Türkiye yollarına çıkacak olan Scania Yeni G-serisi G420CA4X2HSA model çekici, Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Satıcı ve Servisi KCR Otomotiv’den temin edildi. Organizasyon kapsamında “Scania Adidas Basketbol Tırı”;  Erzurum, Trabzon, Antalya, İzmir, Kayseri, Ankara illerinde basketbol sevenler ile buluşarak, 28 Ağustos tarihinde tekrar İstanbul’a dönecek.

“Sergilenen forma Hidayet Türkoğlu’na teslim edilecek”

Adidas Basketbol Tırı'na bağlı dorsenin içinde sergilenen Basketbol Milli Takımı Forması da, dolaşılan illerde meraklıların beğenisine sunulacak. Sergilenen Milli takım forması, Dünya Basketbol Şampiyonası’nda açılış maçı öncesi Hidayet Türkoğlu’na teslim edilecek.

Adidas Basketbol Tırı’nın ne zaman hangi ilde olacağı www.buformabizim.com internet adresinden de takip edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir