Ocak 24, 2008

Scania&Volkswagen Endüstriyel ve Deniz Motorları'na yeni Genel Müdür

Doğuş Otomotiv bünyesinde yeni katılan Scania&Volkswagen Endüstriyel ve Deniz Motorları Genel Müdürlüğü görevine Tuğrul Denizaşan atandı.

Denizaşan, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun. Profosyonel iş hayatına  Koç Holding bünyesinde Ford Otosan ‘da başlayan  Denizaşan, İş Yönetimi departmanını oluşturma, prosedürlerini ve iş akışlarını hayata geçirme organizasyonlarında görev aldı. 1995 -1999 yılları arasında Koç Tüketici Finansmanı & Kart Hizmetleri A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Denizaşan, 1999 yılında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. ‘nin kurucularından olarak Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendi ve Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Scania, Hyundai, Citroen, Kia, Mg, Rover, Jaguar, Harley Davidson ve ikinci elde DOD markalarının toplam 400’ü aşkın noktasında tüketici finansmanı satış ve pazarlamasının yönetimini 2006 yılına kadar yürüttü.

2006 yılında DOD Genel Müdürlüğü’nü üstlenen Denizaşan, DOD Markasının ikinci el oto alım satımında re-organizasyonunu, Türkiye bazında  altyapısının kurularak yapılanmasını ve ikinci el alım satım merkezi DOD CITY’nin faaliyete geçmesini sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir