Mayıs 27, 2010

Scania Denizli'de

Scania, Denizli Bölgesi Yetkili Satıcı ve Servisi KCR Otomotiv’de Mayıs 2010'da düzenlenen araç sergileme organizasyonunda Denizli’li nakliyeciler Scania araçları yakından tanıma fırsatı bulduLAR.

Scania’nın müşterileri ile birarada olmak ve müşterilerine ürün yelpazesindeki farklı ürünleri sunarak merak ettikleri tüm soruların cevaplarını almaları için imkan yaratmak için düzenlediği Denizli roadshow’u, KCR Otomotiv’de gerçekleştirildi. Denizli ve bölgesine Scania satış ve satış sonrası hizmeti veren KCR Otomotiv’de gerçekleştirilen organizasyonda 5 adet Scania araç sergilendi.

Farklı tip ve modeldeki Scania araçları bir arada sergileyerek, müşteri odaklı hizmetleri ile Scania’nın taşımacılık sektörüne sunduğu teknoloji ve taşımacılık çözümlerini bir arada tanıtan Scania, KCR Otomotiv tesislerinde müşterilerine 2 adet Yeni G-Serisi – Normal Kabin Euro 4 uzun yol çekici, 1 adet G 420CA4X2 HSA– İnşaat Çekicisi, 1 adet G 420CA4X2 HSA – Highline Kabin Euro 5 ve 1 adet G 420LB8X2 MNA – Euro 4 kamyonu yakından inceleme fırsatı sundu.

Denizli ve Ege bölgesinde hizmet veren yaklaşık 150 nakliyeci araçları incelerken, yetkililerden bilgi alma fırsatı da buldular.

Araç sergileme organizasyonunda ziyaretçileri karşılayarak bilgilendiren Doğuş Otomotiv ve KCR Otomotiv yetkilileri, bu tür organizasyonların memnuniyetle karşılandığını belirterek “Scania ürün yelpazesini bir arada görerek merak ettikleri tüm soruların cevaplarını almaları nakliyecilerimizi memnun ediyor. Organizasyonumuz sırasında sergilenen tüm araçlar satıldığı gibi, yeni siparişler veren müşterilerimiz de oldu. Doğuş Otomotiv olarak bu tür pazarlama organizasyonlarını tüm ülke genelinde yıl boyunca gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz” açıklamasında bulundular.

Araç sergileme organizasyonuna Denizli ve yakın illerden katılan müşteriler Scania’nın daha önce düzenledikleri araç sergileme organizasyonlarına da katıldıklarını belirterek “Scania’nın araç sergileme organizasyonları sayesinde tüm modelleri bir arada görerek inceleme şansımız oluyor. Normal zamanda tesislere kafamızda belirlediğimiz aracı görmek için geliyoruz. Ancak bu şekilde yetkililerin bizleri yönlendirmesi ile aklımızda olmayan ancak işlerimizi daha da kolaylaştıracak bir modeli öğrenebiliyoruz. Scania ve Doğuş Otomotiv’e bize gösterdikleri bu ilgi nedeniyle teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir