Haziran 6, 2007

Scania, Krone ve Meiller 5.Trabzon Otomotiv Fuarı'nda

Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisi Asya Otomotiv 5-10 Haziran 2007 tarihlerinde, 5.si düzenlenen Trabzon Otomotiv Fuarı’nda Scania, Krone ve Meiller’ın gözde modellerini sergiliyor. 400 metrekarelik firma standında Scania marka R 124 GA 4×2 NA 420, R 500 LA 4×2 MNB ve R 420 CA 4X2 HNA çekiciler, Krone marka Profiliner, CoolLiner treylerler ve Meiller marka damper modelleri müşterileri ile buluşuyor.

Krone, yükün 3.000 ayrı noktadan sabitlenmesine imkan veren, ödüllü Multi Block ve  Multi Lock isimli yük bağlama sistemleri ile yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Her treyler modeli için TUV tarafından onaylı Yük Güvenlik Sertifikası’na sahip Krone, müşterilerinin her  türlü talebine cevap verebilmek için standart olarak sunduğu gümrük mevzuatına uygun Edscha marka kayar çatı sistemlerinin yanısıra, opsiyonel olarak yük güvenliği sertifikalı çatı sistemlerini de müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Damper üst yapı sistemleri konusunda Avrupa’nın önemli markalarından biri olan Meiller, geliştirilmiş son teknoloji ürünlerini ve Türkiye’de Doğuş Otomotiv güvencesi ile sunulan satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sektöre sunuyor.

Karadeniz bölgesinde bulunan şirketlerin nakliyede karşılaştıkları sorunları ve ihtiyaçlarını yakından takip eden ve bölgede bulunan taşımacılık kooparatifleri ile sürekli iletişim halinde bulunan Asya Otomotiv Yetkilileri, araçları tanıtırken, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da  fuar süresince ziyaretçileri bilgilendiriyorlar.

3 yıldır Scania ve Krone yetkili satıcı ve servisi olarak ağır ticari araç sektöründe hizmet veren Asya Otomotiv, Trabzon’da 6000m2 açık,  2000 m2 kapalı olmak üzere toplam 8000 m2’lik alanda 39 personeliyle faaaliyet gösteriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir