Eylül 14, 2007

Scania ve Krone'nin Antakya yetkili satıcısı İsotlar Otomotiv

Doğuş Otomotiv tarafından distribütörlük faaliyetleri yürütülen Scania ve Krone markaları müşterilerine daha yakın ve Türkiye’nin her noktasında ulaşılabilir olmak amacıyla yetkili satıcı ve servis ağını her geçen gün büyütüyor. Son olarak 10 Eylül’de Antakya’da Scania veKrone yetkili satıcısı İsotlar otomotiv’in açılışı gerçekleştirildi.

Doğuş Otomotiv Scania ve Krone markaları Genel Müdürü Tolga Senyücel ile Doğuş Otomotiv ve İsotlar Otomotiv üst düzey yöneticilerinin katılım gösterdiği açılış töreninde konuşma yapan Tolga Senyücel “İsotlar  Otomotiv’in, ağır ticari araç sektörünün öncüsü konumunda olan markalarımıza, kalite ve uzmanlığı temel alarak ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutarak hizmet vereceğine eminim. Bu yeni tesisin açılması ile Antakya’daki müşterilerimize daha da yakın olacağız” şeklinde konuştu.

Doğuş Otomotiv, Türkiye çapında Scania için 16 adet yetkili satıcı ve 21 adet yetkili servise; Krone içinse 16 adet yetkili satıcı ve servise sahip.

İsotlar Grup'un temelleri 1965 yılında atıldı. O günden bugüne şirket, pek çok sektörde kayda değer yatırımlar yaptı. Scania ve Krone markalarının satış ve servis hizmetlerinin yürütüldüğü İsotlar Otomotiv’in Adana’daki mevcut tesisinde aynı anda 8 araca servis hizmeti verilebiliyor. Acil yardım aracı sayesinde müşterilere ihtiyaç duydukları anda en hızlı şekilde yardım ulaştırabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir