Ekim 29, 2008

Scania ve Krone'nin yeni temsilcisi

Scania'nın 23. ve Krone'nin 16. yetkili servis noktası Flash Nakil Vasıtaları'nın resmi açılışı  28 Ekim 2008 tarihinde İstanbul Hadımköy'de gerçekleşti.
 
Açılış törenine; Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi, Scania ve Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel, Doğuş Oto Genel Müdürü Zafer Başar, Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Galip Güven, Flash Nakil Vasıtaları Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Gedikbaşı, İsveç ve Almanya'dan açılış için gelen Scania ve Krone üst düzey yöneticileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
 
Flash Nakil Vasıtaları Hadımköy tesisi; 2500 m2'si kapalı 6000 m2'si açık toplam 8500 m2 alanda 30 kişilik uzman kadro ile hizmet veriyor. Müşterilerine taşıt satış ve servisi yanında, yedek parça, aksesuar satışı ve uygulaması, tamir, boya ve kaporta hizmetlerini aynı çatı altında sunan Flash nakil vasıtaları tesisinde bulunan 350 m2 kaporta birimi, boya atölyesi; fırın boya hizmeti de veriyor. Tesiste her an erişime uygun 10.000 parçalık yedek parça stoğunun yanında, acil yol yardım hizmeti sunan, yol yardım aracı, sorunlu araca yerinde hizmet için 365 gün 24 saat hazır bulunuyor. Flash nakil vasıtaları aynı anda 40 taşıta hizmet verme kapasitesine sahip.
 
Törende yapılan açılış konuşmaları kapsamında,  Flash Nakil Vasıtaları Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Gedikbaşı “İstanbul Avrupa yakasında lojistik anlamda stratejik öneme haiz Hadımköy'de, dünyanın önde gelen markalarından Scania ve Krone'nin yetkili satıcı ve servisi olmanın taşıdığı önemin bilincindeyiz, Doğuş Otomotiv gibi müşteri odaklı bir firmayı Flash Nakil Vasıtaları olarak ekip ruhu içinde başarı ile temsil edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.
 
Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü de kriz zamanında yatırımların durmaması gerektiğini belirterek, bu dönemde yatırımlarından ötürü Flash Nakil Vasıtaları Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Gedikbaşı'nı takdir ettiklerini söyledi. Öncü “Bu tür yatırımcılara ve yatırımlara Türkiye'nin ihtiyacı var” dedi
 
Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar ise;” Doğuş Otomotiv'in başarısının temelinde; beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet anlayışının olması geliyor. Dünyanın 17. büyük ekonomisi olan Türkiye'nin krizden etkilenmemenin mümkün görünmüyor. Fakat Türkiye'nin doğru hazırlanan iş planı ve stratejiler ile kriz dönemini başarı ile atlatacağından eminiz” diyerek Flash Nakil Vasıtaları Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Gedikbaşı'na günün anlam ve önemine ilişkin bir plaket sundu.
 
Acar'ın ardından söz alan Scania ve Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel; “Scania ve Krone markaları ile yıllardır sürdürülebilir başarılara imza atıyoruz.  2003 yılından bu güne pazar paylarını arttırıyoruz  ve liderliklerini sürdürüyoruz. Flash Nakil Vasıtaları ile birlikte yeni başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir