Ocak 4, 2007

Şehiriçi yolcu taşımacılığında belediyelerin tercihi Metropol

“Şimdi Değişim Zamanı” sloganıyla Kocaeli ilini daha çağdaş bir şehir yapma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi yolcu taşımacılığında tercihini Temsa Metropol otobüslerininden yana kullandı. Kocaeli Belediyesi Açık Otoparkı’nda düzenlenen törenle 10 adet Metropol otobüsü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teslim edildi.
 
Şehir içinde rahat manevra yapma yeteneği ile dikkat çeken, geniş ve yüksek iç hacmi ile yolculara maksimum konfor yaşatan Temsa’nın en yeni ürünü Metropol, Avrupa kalite standardı ile Temsa’nın esnek üretim anlayışının birleşiminin bir eseri. 70 kişilik yolcu kapasitesine sahip olan Temsa Metropol; iki sıralı konvektör tip ısıtıcısı ile soğuk kış günlerinde homojen bir ısıtma sağlarken, kliması ile sıcak yaz günlerinde yolcularına ferah ve serin yolculuk yapma ayrıcalığı sunuyor.
 
Frenleme etkinliğini arttıran retarder, ABS, kapı açılınca devreye giren durak freni ve otomatik kapı kilitleme sistemi gibi özellikleri ile maksimum güvenlik sunan Metropol, 180 Bg’lik güçlü ve çevre dostu Euro 3 MAN motoru ve 6 ileri şanzımanı ile performansını en üst seviyeye taşırken yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir