Şubat 11, 2008

Sel Beton'a yeni Profesyoneller

Türkiye’ nin hazır beton firmalarından Sel Beton, 11 adetlik araç filosunu 3 adet PRO 935 FTB (6×4) transmikser ile güçlendirdi. Teslimat törenine Sel Beton firma Sorumlusu Özer Bülent Aydoğdu ve BMC Samsun Bölge Müdürü Tayfun Sarıkaya katıldılar.

Hazır beton imalatında kullanmak üzere 3 adet aracı teslim alan Özer Bülent Aydoğdu; BMC’nin yakın ilgisi, düşük işletme maliyetlerinin, yaygın servis ve yedek parça ağının araç alımlarında etkili olduğunu; ayrıca  araçlara kalite ve dayanıklılık açısından güven duyduklarını söyledi.

PRO 935 inşaat serisi araçlarda; rampa inişlerde ve düz yolda aracın motordan yavaşlatılmasını sağlayan Jacobs motor freni sistemi, aracın hızının istenen seviyede ayarlayarak konforlu sürüşe imkan sağlayan hız sabitleyici (Cruise control) sistemi, daha kolay vites değiştirmeye imkan sağlayan kablolu vites sistemi, kolay ve pratik kullanım için uzaktan kumandalı merkezi kilit, çalınmaya karşı ekstra güvenlik sağlayan immobilizer, ABS/ASR gibi özellikler standart olarak bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir