Mart 7, 2007

Sergen Tur filosunda 10 yeni Safir

Temsa’nın üretimini Adana’da gerçekleştirdiği, turizm taşımacılığının en çok tercih edilen araçlarından Safir, sektörün önde gelen firmaları tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Turizm taşımacılığının önde gelen şirketlerinden ve 20 yıldır Temsa araçlarını filosunda bulunduran Sergen Tur, filosunu 10 yeni Safir ile genişletti.

40 adet Safir ve 28 adet Prenses olmak üzere tüm filosu Temsa araçlarından oluşan Sergen Tur, 26 Şubat pazartesi günü Antalya’da yeni otobüslerini teslim aldı.

Sergen Tur Firma Sahibi Bayram Kıraç araçların teslimi sırasında şunları söyledi: “Filomuzdaki 68 adet Temsa araç ile müşterilerimize konforlu ve keyifli yolculuklar yaşatıyoruz. Safir’in yatırım ve işletme maliyetlerinin ekonomik olması sebebiyle bir kez daha Safir’i tercih ettik. İstanbul’da açacağımız yeni ofisimiz ve 10 yeni Safir aracımız ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Merkez ofisi Antalya’da bulunan Sergen Tur, turizm taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’a açacağı yeni ofise de taşıyor. Sergen Tur, İstabul ofisinde de Temsa ürünleriyle hizmetlerini sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir