Kasım 29, 2010

Sertel Nakliyat'a büyük teslimat

Nakliyecilik sektörüne 1993 yılında 3 adet araç ile adım atan Sertel Nakliyat, 2010 yılı içinde 6 milyon Euro yatırım yaparak Mercedes-Benz Bayii Hastalya Otomotiv Denizli Şubesi’nden 74 adet Mercedes-Benz Axor 1840 LS 4×2 tip çekiciyi filosuna kattı. Bu alımlar ile firmanın filosundaki araç sayısını 200 adede yükseldi.

Araçların teslimat töreninde bir konuşma yapan Sertel Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sert şunları söyledi; “Mercedes markası ile aldığımız performanstan çok memnunuz, bu marka ile büyümeye devam edeceğiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için filomuzu genç, işletme maliyetleri düşük ve 2. el değeri yüksek bir marka ile devam etmek zorundayız. Bu nedenle Sertel Nakliyat olarak, Mercedes-Benz Axor ile yolumuza devam edeceğiz. 2011 yılında hedefimiz araç filomuzu 300 adede çıkarmak.”

Hastalya Otomotiv Yatırım ve Pazarlama AŞ – Denizli Şubesi Kamyon ve Çekici Satış Müdürü Mehmet Kurnaz ise; “Mercedes-Benz olarak kamyon ve çekici grubunda son 6 yıldır sektör lideriyiz. Sektörde son 2 yıldır yaşanan daralma, 2010 yılı Mart ayından sora hızla düzelmeye başlamıştır. Hastalya Otomotiv Denizli şubesi olarak, biz de aynı oranda hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir