Kasım 11, 2010

Seyhan Isuzu'yla temizlenecek

Adana, Seyhan'da temizlik hizmeti veren Miray Temizlik; 2005 model araçlarını yenilerken Anadolu Isuzu NPR Serisini tercih ederek, 31 adet araç teslim aldı. Anadolu Isuzu Adana Bayisi Yusuf Baysal Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçlar, törenle teslim edildi. Törende Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Pazarlama Müdürü Efe Yazıcı, Miray Temizlik Genel Müdürü Caner Şirin, firma ortağı Mustafa Acar, yeni araçların satışını gerçekleştiren Isuzu Adana Bayii Yusuf Baysal Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Adem Baysal ve Satış Müdürü Fatih Ilgın yer aldı.

 Adana’da tek seferde yapılan en büyük kamyon teslimatına imza attıklarını belirten Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, konuşmasına şöyle devam etti: ”2009 yılının zor şartlarına rağmen N Serisi araçlar ile yılı lider kapattık. Başta yakıt ekonomisi olmak üzere Euro 4 motor teknolojisi sayesinde, yüksek performans ile üstün özellikler sağlayan bu araçlar hakkında müşteriler tarafından olumlu geri bildirimler almaktayız. Bu özellikleri sayesinde N Serisi kamyonların değeri anlaşıldı ve çok satan araçlar haline geldi.”

Isuzu N Serisi araçlarından NPR’ı tercih etme sebebinin özellikle ekonomik olduğunu belirten Miray Temizlik Genel Müdür Caner Şirin ise; “Araçlarımız Seyhan Belediyesi’nin temizlik işleri için gece gündüz demeden 365 gün hizmet vermektedir. Yakıt tüketimi konusunda çok memnun kaldığımız Isuzu NPR araçlar ile yüzde 10 ila 15 arasında tasarruf yapmaktayız. Miray Temizlik olarak Isuzu araçlarını tercih etmemizin en önemli sebepleri ekonomik olması, güvenilir bir marka olması ve iyi çalışmalara imza atması” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir