Ekim 14, 2008

Shell Helix'ten ücretsiz hizmet

Autoshow 2008 süresince, F1 teknolojisi ile ürettiği, Shell V-Power ve Shell Helix ürünlerini ziyaretçilerle buluşturan Shell, ayrıca fuarda yer alan Shell Kalite Kontrol Merkezi'nde ziyaretçilere çeşitli ücresiz hizmetler sunuyor.

Shell Kalite Kontrol Merkezi'nde bulunan motor yağı uzmanları,  araçları ücretsiz olarak 8 ayrı yol kontrolünden geçiriyor. Bu kontroller, yağ, cam suyu, akü, şanzıman yağı, lastik dişi ve lastik hava basıncı, silecek lastiği, hava filtresi, antifriz olmak üzere toplam 8 ayrı noktayı kapsıyor.
 
Kalite Kontrol Merkezi'ndeki Shell Helix Motor Yağı Uzmanları, Shell için özel olarak tasarlanmış elektronik motor yağı canlılık göstergesi cihazını kullanarak araçtaki motor yağının canlılığını kontrol ediyor ve araçtaki yağın ne zaman değiştirilmesi gerektiğini ölçüyorlar. Sürücüler de bu sayede yağ takviyesinin veya değişiminin ne zaman yapılması gerektiği konusunda bilgilendiriliyor.
 
Autoshow 2008 boyunca motor yağı değişimine ihtiyaç duyan araçlara da en az 4 litre Shell Helix Motor yağı ücretsiz olarak dolduruluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir