Haziran 4, 2008

Shell Madeni Yağlar en çok satan marka

Petrol Sanayi Derneği (PETDER)’in 2007 yılsonu madeni yağlar satış sonuçları açıklandı. Buna göre, Shell Türkiye’de madeni yağ sektöründe en çok satış yapan şirket olarak belirlendi.

PETDER 2007 yıl sonu madeni yağlar satış  sonuçları ile ilgili olarak Shell & Turcas Petrol A.Ş. Madeni Yağlar Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi M. Hakan Ehlidil, konuyla ilgili olarak şu açıklamada bulundu: “Bu başarı, mükemmel takım çalışması, ekibin enerjisi ve motivasyonu, iş kolları arasındaki sinerji, Shell & Turcas ortak girişimi ile kazanılan hızlı büyüme ve dağıtım ağındaki genişlemeden kaynaklanıyor.
Shell şirketi olarak, hem marka hem de satış hacmi bazında Türkiye’de de bir numara olmamız, ülkemizde, sürdürülebilir büyüme stratejimizin sonuçlarını vermekte olduğunu ortaya koyuyor. Güven duyulan markalarımız, en yeni teknolojiyi kullanmamız, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde olmamız sayesinde büyümemizi sürdürüyoruz.”   

Dünya genelinde yaklaşık 120 ülkede Shell markası satılıyor. Shell Madeni Yağlar ve Gresleri;  motor yağları, deniz yağları, ağır sanayi, tarım sektörü gibi  farklı alanlarda ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir