Mart 20, 2010

Shell ve Hyundai işbirliği 2015 yılına kadar uzatıldı

Shell ve Hyundai Motor Company, global yağ sözleşmesini yeniledi. Anlaşma kapsamında Shell, 2015 yılına kadar yundai’nin yağ ihtiyacını karşılamayı sürdürecek.

Hyundai’nin 2005 yılından bu yana öncelikli yağ tedarikçisi olan Shell, ayrıca Hyundai ile yağ araştırma ve geliştirme ile Hyundai’nin servis ağı üzerinden ortak pazarlama faaliyetleri alanında da işbirliği yapacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Shell Uluslararası Petrol Şirketi Yağlar Başkan Yardımcısı David Pirret: “Hyundai ile ilişkimizi sürdürmekten çok memnunuz. Sahip olduğumuz ileri yağ teknolojisi, üstün kaliteli ürünler ve ortak pazarlama programları ile son beş yılda Hyundai’ye rekabet üstünlüğü sağlamak için çok çalıştık. İki global markanın birleşik gücü, dünyanın her yerindeki Hyundai sürücülerine ve bayilerine avantajlar sunmaya devam edecek” dedi.

Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırmak için Shell, Hyundai bayileri ile birlikte çok sayıda program ve atölye çalışması gerçekleştiriyor. Bu programlar arasında, müşteriler için ücretsiz araç sağlık kontrolünü kapsayan Servis Öncesi Program ve Hyundai araç sahipleri için hızlı ve uygun yağ değişimi ve servis sağlayan Hızlı Servis Programı da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir