Ekim 8, 2010

Shell yakıt ekonomisinin püf noktalarını Autoshow'da anlatacak

Shell; bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Uluslararası İstanbul Otomobil Fuarı’ndaki standına uğrayan herkesi yakıt ekonomisinin incelikleri hakkında bilgilendirecek. 29 Ekim – 7 Kasım 2010 tarihleri arasında, Autoshow’daki Shell’in standını ziyaret eden herkes, yakıt ekonomisiyle ilgili sorularına yanıt alabilecek.

Shell & Turcas Petrol A.Ş Pazarlama Müdürü Pınar Mavituna konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Autoshow Fuarı'nın sadece otomotiv sektörü için  değil tüm Türkiye ekonomisi için çok önemli bir platform olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Türkiye ekonomisi; hızla büyüyen genç ve dinamik bir ekonomi olarak biliniyor. Örneğin, bugün Avrupa’da bin kişiye düşen otomobil miktarı 495 iken, bu rakam Türkiye’de 75. Türkiye’nin sahip olduğu ve giderek büyüyen 30 yaş altı nüfusun, araç satışlarının kısa vadede katlanarak artmasına sebep olacağını öngörüyoruz. Başta gençler olmak üzere tüm katılımcılar, dünyadaki diğer otomobil fuarlarıyla aynı titizlikle organize edilen Autoshow Fuarı’nı gezerken otomotiv dünyasının yeniliklerini takip etme ve geleceğin trendleri hakkında fikir sahibi olmayı amaçlıyor. Biz de akaryakıt sektörünün öncü ve trendlerini belirleyen markası olarak Autoshow fuarında yerimizi almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yakıt ekonomisi ve çevreci yakıtlar konusuna büyük önem veriyoruz. Akaryakıt sektörünün geleceğinin ‘çevreci yakıtlar’da olduğunu öngörüp bununla ilgili birçok yeni ürün geliştirdik. ‘Yakıt ekonomisi’ ise halkı bilgilendirmek üzere sorumluluğunu duyduğumuz bir konu. Autoshow Fuarı’nda tüketiciler ve sektörlerin öncü firmalarının tüm üst düzey yöneticileri bir araya gelip fikir alışverişinde bulunma şansı yakalayabiliyorlar. Bu sebeple tüketicimizle sürdürülebilir iletişim açısından çok önemli bir platform görevi olduğunu düşündüğümüz Autoshow’da 10 gün boyunca yakıt ekonomisi konusunda tüketicileri bilgilendireceğiz. Bununla birlikte onlara Shell V-Power ve Fuelsave ürünlerimiz hakkında da bilgi vereceğiz, süprizler ve hediyelerle de tüketicileri standımızda ağırlayacağız. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir