Aralık 20, 2006

Sultan City'e İzmit Kooperatif üyelerinden büyük ilgi

Toplu taşımacılığin öncelikli tercihi olan Otokar'ın Sultan City modeli İzmit 5 numaralı kooperatif üyelerine tanıtıldı.

Kooperatif Başkanı Mustafa Kurt, başkan yardımcıları, kooperatif üyeleri, İzmit Şoförler Odası Başkanı Yüksel Kılıç ile Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Satış Müdürü Murat Tokatlı, Bölge Satış Sorumlusu Sebahattin Yılmaz ve Otokar İstanbul bayiileri yetkililerinin katıldığı tanıtım yemeğinde Sultan City modeli hakkında bilgi alan kooperatif üyelerinden ilk siparişlerini verenler oldu.

Yemekte söz alan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül Sultan City modeli ile ilgili olarak kooperatif üyelerine şu bilgileri verdi : “Sultan City’ler Türkiye’nin dört bir yanında tercih ediliyor. Geçtiğimiz ay satışa sunduğumuz sultan City 125S modeli de kısa sürede birçok bölgenin öncelikli tercihleri arasında yer aldı. Aracımızın bu kadar beğenilmesinin nedeni tamamen ülkemiz koşullarına göre tasarlanarak üretilmiş olması. Her türlü iklim ve yol koşulları dikkate alınarak Türk mühendislerimiz tarafından tasarlanan otobüsümüz, Otokar’ın toplu taşımacılık alanındaki deneyimini de yansıtıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir