Kasım 17, 2006

Suzuki'nin Cimrisi Jimny'de kampanya fırsatı

Suzuki'nin SUV segmentinde en çok beğeni toplayan modellerinden Yeni Jimny'e sahip olmak isteyenler Auto Show 06'da başlayan indirim kampanyasından fuardan sonra da yararlanıyorlar.

Auto Show'a özel olarak hazırlanan kampanya çerçevesinde 26 bin 750 YTL'den otomobil tutkunlarına sunulan Suzuki'nin şehirde akıllı, doğada becerikli modeli sınırlı sayıdaki Yeni Jimny'e sahip olmak isteyenler 19 Kasım'a kadar indirimli fiyatlardan yararlanabilecekler.

Düz ve otomatik şanzıman seçenekleri ve rekabetçi fiyatıyla tüketicinin beğenisine sunulan Yeni Jimny, üstün 4×4 teknolojisi, 84 beygir güç üreten 1.3 litre cimri motoru ve yüksek standart donanımı ile öne çıkıyor.

Yeni Jimny'nin Auto Show'da Suzuki standında en fazla ilgi gören modellerden biri olduğunu belirten Suzuki Türkiye Murahhas Azası Ali Savcı, yeni yüzü ve özellikleri ile Jimny'nin, Türkiye'de başarı grafiğini daha da yükselteceğine inandıklarını söyledi.

Jimny için fuara özel uygulanan kampanyanın tüketiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandığının altını çizen Savcı, “Biz de Suzuki olarak tüketicilerin beklentilerini karşılamak amacı ile kampanyayı 19 Kasım tarihine kadar uzatma kararı aldık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir