Mart 3, 2008

TAŞIYANLAR ARTIK TV'DE

TAŞIYANLAR DÜNYASI programı  9 Şubat Cumartesi  sabah Saat10.10’da  SKYTURK TV’de ilk yayını  ile TV izleyicileriyle    buluşuyor!

Taşıyanlar Dergisi 15 yıldan bu yana Türkiye Ticari Taşıt sektörü ile birlikte sürdürdüğü  yayıncılık yolculuğunu BMC'nin de katkılarıyla TV kanallarına  taşıyor.

Maya Yayıncılık / Taşıyanlar Dergisi ve Dönence Yapım işbirliğiyle gerçekleştirilen  “Taşıyanlar Dünyası” isimli programımız, ilk yayını yarın ( 9 Şubat Cumartesi ) olmak üzere her Cumartesi SKYTURK TV ekranlarında Saat : 10.10’da izleyicilerin karşısında olacak.

Ticari taşıt sektörümüzdeki yenilikler, piyasadan haberler, yeni ürün ve teknoloji duyuruları, ve sektörün portreleri ile taşıyanlar magazin bölümlerinin  yer alacağı program, dergi alanında olduğu gibi TV alanında da başarılı ve saygın olacak…

CV İstanbul Tic.Arç.lar Fuarı’nda yer alan firmalar ve yeni ürünlerine yer verilen ilk bölümümüzde Mercedes Benz,Temsa,Daf-Tırsan,Otokar,Volvo ve Bmc standları ve yetkililerle yapılan görüşmeler yeralacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir