Aralık 18, 2008

Temsa'da Tahsin Kaptan devri

Temsa Kaptanlar Kulübü, üye kaptan şoförlerden ilham alarak “Tahsin Kaptan” adlı bir karikatür karakteri yarattı. “Tahsin Kaptan” karikatürü, kaptanların sesini taşımacılık sektörüne duyurmayı hedefliyor.

Karikatürist Kamuran Süner’in hayat verdiği “Tahsin Kaptan” karakteri, 43 yaşında ve 20 yıldır kaptan şoförlük yapıyor. Evli ve iki çocuk babası olan “Tahsin Kaptan”, kaptanlar arasında çok sevilen, herkese iyilik yapan, dürüst, iyi giyimli, gerek yolcularla gerek meslektaşlarıyla gerek diğer çalışanlarla iletişimi güçlü bir kişilik olarak ortaya çıkıyor.
 
Sakarya VİP Turizm Kaptanlarından Murat Kaplan, Tahsin Kaptan'la ilgili olarak : “Tahsin Kaptan’ın ismini Haziran ayında kulüp etkinliği olarak gerçekleştirdiğimiz Ayın Kaptan Şoförleri'nin ilk buluşmasında bizler koyduk. Gazetede her hafta bizi temsil edecek; bizler de onu heyecanla takip edeceğiz; ona sahip çıkacağız”şeklinde konuştu.  Evin Metro Turizm Kaptanlarından Özcan Özyılmaz da “Tahsin Kaptan, biz kaptanların iç dünyasını, mesleki duruşunu gösterecek. Kulübümüzün yeni üyesine hoş geldin diyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir