Aralık 23, 2008

Temsa Galeri Plus'ı devreye aldı; Avcılar Askale ilk hizmet noktası oldu

Temsa Global, pazardaki durgunluğu aşmak, mevcut pazar payını artırmak üzere sürekli bir aktivite içerisinde bulunuyor. Temsa son olarak hem Temsa müşterilerinin hem de Temsa bayilerinin  yararlanacağı, internet üzerinden de hizmet verecek olan ve sanal ortamla gerçek ortamı bayiler aracılığıyla birleştiren Galeri Plus'ı devreye soktu. Temsa'nın, www.galeriplus.com sitesi  üzerinden bu hizmeti sanal ortamda sunmasının ardından ise bu ortamı destekleyecek ilk bayi ve satış noktası olan Askale, 23 Aralık 2008'de uygulamanın öncü birimi olarak törenle hizmete girdi.

Törende; Temsa Global Yurtiçi Pazarlama ve Satış Direktörü Ayhan Dayoğlu, Temsa Global AŞ Otobüs Pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı, Askale Bayi Sahibi Yaşar Kalebaşı, Askale Genel Müdürü Sıtkı Ercan, Temsa Global Pazar Geliştirme Yöneticisi Bülent Orak, Askale Satış Müdürü Serdar Bellek, Askale Satış Destek'ten Metin Toker Çelik,Temsa Global Pazarlama Sorumlusu ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan ve Temsa Global Pazarlama Sorumlusu Uluğ Aktunç hazır bulundular.

Törende konuyla ilgili açıklama yapan Temsa Global Yurtiçi Pazarlama ve Satış Direktörü Ayhan Dayoğlu :”Alıcı ve satıcıyı sadece sanal ortamda değil, araca dokunabileceği bir platformda buluşturmak istiyorduk; bununla ilgili olarak ticari araçta ilk zincirimizi, aynı zamanda Temsa ve Mitsubishi bayimiz olan Askale ile beraber başlattık. Web sitesinde  yayınlamış olduğumuz araçların bütün teknik özellikleri vs. anlatılmakla birlikte, bu aracı satın almak isteyen kişinin, o aracı yakından görmesi, ona dokunması ve çoktan seçme yapabilmesi çok önemli. İkinci araç önemli bir konu. İnsanların güvenine dayanıyor; güven olduğu taktirde  ikinci elde hareketin daha kolay olduğunu, ihtiyaç sahibinin daha kolay karar verebildiğini düşünüyoruz. Galeri Plus'ın iki temel bacağı var; bunlardan biri güven, biri de çeşitlilik” şeklinde konuştu.
 
Galeri Plus hizmetleri

Galeri Plus; minibüs, midibüs, otobüs, iş makineleri, forklift, hafif ve ağır kamyon olmak üzere tüm ticari araç ürünleri ve ekipmanları için hizmet veriyor. Galeri Plus yetkili satıcıları, ticari araçlar için en uygun fiyatları ekspertiz yaparak tespit ediyor, güvenilir bir ortamda en iyi fiyat ve koşullarda ürünleri satışa sunmayı amaçlıyor. Galeri Plus,  anlaşmalı bankalarla oluşturulmuş finans hizmeti de veriyor, müşterileri için kredi işlemlerini başlatıyor, takip ediyor ve sonuçlandırıyor. Galeri Plus ayrıca ikinci el araçlar için takas işlemi de gerçekleştiriyor.

Galeri Plus'ta alınan her araç kontrolden geçirilmiş olarak ihtiyaç sahibine sunuluyor. Araçla ilgili her hangi bir soru söz konusu olduğunda, müşteri kurumsal bir yapıyla muhatap olarak, cevap bulabiliyor. Galeri Plus Temsa'nın servis yapısını kullanıyor. Bu yapı içerisinde farklı markalara servis ve yedek parça imkanını sunuyor.

www.galeriplus.com internet sitesi ile ticari araç almak, satmak, ikinci el değerini öğrenmek ve sektörden haberler almak isteyen tüm kullanıcılar siteye ücretsiz olarak üye olabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir