Eylül 16, 2008

Temsa Kaptanlar Kulübü üyeleri 2. kez buluştu

Temsa Global; Kaptanlar Kulübü kapsamında, kaptan şöforler için 10 Eylül 2008 tarihinde Adana fabrikasına bir gezi düzenledi. Böylece kulup üyeleri otobüslerin üretim süreçlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Temsa Pazarlama Projeleri Sorumlusu ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan, konuyla ilgili olarak kulüp üyesi kaptan şoförlere yönelik etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Temsa Global, fabrika gezisiyle Ayın Kaptan Şoförleri’ni Haziran 2008’de  Beyti Restaurant’ta düzenlediği Kaptanlar Kulübü tanıtımından sonra ikinci kez biraraya getirmiş oldu.  

Şöforlerin gezi izlenimleri

Adana’ya ulaşımları havayoluyla sağlanan Ayın Kaptan Şoförleri, gezi izlenimleri hakkında şunları söylediler;

Varan Turizm Kaptan Şoförü Mehmet Torun, “Temsa Kaptanlar Kulübü’nün bu gezisi mesleki ve kişisel gelişimimize çok büyük fayda sağladı. uçakla yolculuk yapmamız fa-da otobüs ve uçak hizmetlerini karşılaştırmamız ve notlar almamız açısından olumlu oldu.”

Sakarya VIP Kaptan Şoförü Hasan Öztekin: “Yıllardır kullandığım otobüsün, sac halden yürüyen otobüse kadar tüm üretim süreçlerini Temsa Global’in mükemmel tesislerinde gördük. Mesleğime olan sevgim bir kat daha arttı. Temsa Kaptanlar Kulübü’ne üye olmak, hayatımda yaptığım en iyi işlerden biri. Tüm kaptan dostlarımı bize özel bu kulübe üye olmaya davet ediyorum.”

Koç Ardahan Turizm’den Orhan Gür:”Kaptanlar Kulübü hayatımı renklendirdi. Oğlum, üniversitede kulüplere üye. Temsa Kaptanlar Kulübü’nün etkinliklerini duyunca, benim üyeliğimi kıskanır oldu. Emeği geçen Temsa Kaptanlar Kulübü yöneticilerine ve Temsa Global’e çok teşekkürler”

2000 üyeli bir aile

Temsa Pazarlama Projeleri Sorumlusu ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan, “Hayatlarını direksiyon başında geçiren kaptanlarımızın, kulüplerine yoğun ilgisi sayesinde 2000 üyeli büyük bir aile olduk. Etkinliklerimize katılan üyelerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz” dedi.  Ekrem Özcan, Kaptanlar Kulübü ile anlaşma yapmak isteyen kuruluş sayısının her geçen gün arttığını, kaptan şoförlerin ihtiyaçlarına en uygun firmalarla anlaşma yapmak için başvuruları dikkatle değerlendirdiklerini belirtti.

Kulübe nasıl üye olunur?

Temsa Kaptanlar Kulübüne üyelik başvuruları Temsa Esenler Otogar Ofisi, Brey Otomotiv müşteri bekleme salonu, Yeşilköy Et Lokantası, Gürdal Kebap, Evin Restaurant, Elit Otel ve   Panakademik Tıp Merkezi’nde yapılıyor. Ayrıca www.kaptanlarkulubu.org İnternet sitesi üzerinden yapılan üyelikler de kabul ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir