Aralık 26, 2008

Temsa kışa hazırlıyor!

Temsa Global Prestij ve Safir'e yönelik olarak düzenlediği iki ayrı kampanya ile müşterilerine servis hizmetinde ve yedek parça, bakım ürünlerinde özel indirimler sunmaya devam ediyor. 15 Ocak 2009'a kadar devam edecek kampanyalar kapsamında Temsa kullanıcılarına şu hizmetleri veriyor:

Temsa, Prestij’e özel “Kışa Hazırlık Budur” servis kampanyasında; tüm modeller için Türkiye çapındaki 79 Temsa servis noktasında indirimli bakım günleri düzenliyor. Kampanya dahilinde işçilikte %25 indirim sağlanırken, ücretsiz check up hizmeti veriliyor.  Prestij kullanıcıları, cam sileceği lastik ve palet, ön fren balatası, arka fren balatası ve debriyaj seti değişimlerinde de çok özel fiyat indirimlerinden yararlanıyorlar.

Temsa Safir’e yönelik “Bir Bakıma İndirim Bir Bakıma Hediye” servis kampanyası kapsamında ise  küçük ve büyük bakım setleri, Temsa yetkili servislerinde çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm bakım paketlerinde servis fiyatlarına işçilik de dahil ediliyor. Küçük bakım setinde; 25lt motor yağı, yağ filtresi ve by pass filtresi yer alıyor. Büyük bakım paketinde de; 25lt motor yağı, yağ filtresi, by pass filtresi, iç-dış hava filtresi, şanzıman filtresi, karter contası ve tapası bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir