Kasım 9, 2007

Temsa otobüsleri, Mersin fuarında taşımacılarla buluşuyor

Temsa, Mersin 2. Otomotiv, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı’nda Metropol City, Prestij Super Deluxe, Prestij Super City ve Powerbus araçlarını taşımacılık sektörünün temsilcileriyle buluşturdu.

Temsa A.Ş., şehir içi taşımacılığa yönelik olarak geliştirdiği araçlarıyla, 1 – 7 Kasım 2007 tarihleri arasında Mersin 2. Otomotiv, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı’na katıldı. Temsa, Yenişehir Belediyesi Fuar Alanı’nda düzenlenen fuarda kurduğu 300 metrekarelik stand alanında; Metropol City, Prestij Super Deluxe, Prestij Super City ve Powerbus araçlarını sergiledi. Temsa, halk otobüsü taşımacılığına yönelik olarak tasarladığı Prestij Super City aracını, Adana Belediye İhtiyaçları Fuarı’ndan sonra ikinci kez Mersin 2. Otomotiv, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı’nda görücüye çıkarıyor. Temsa, yetkili bayii Paşa Otomotiv ile fuara katıldı.

Şehir içi taşımacılığa “süper” Prestij

Temsa, Ağustos ayında lansmanını yaptığı Prestij Super Deluxe’ten sonra şimdi de Prestij Super City aracını sektörle buluşturuyor. Prestij aracında var olan yakıt ekonomisi ve güçlü performans özelliklerini yeni aracına da ekleyen Temsa, Prestij Super City ile belediye ve halk otobüsü taşımacılığı sektörüne hitap ediyor. Dış görünümde Prestij Super Deluxe’un estetik özelliklerine sahip olan Prestij Super City’in iç tasarımı farklılık gösteriyor. Konforlu bir yolculuk sunan Prestij Super City, ferahlığı ve genişliği ile ayakta yolcu alarak belediye ve halk taşımacılığı yapan işletmelerin beklentilerini karşılıyor. Uzun motor ömrü ve sağlam gövdeye sahip olan Prestij Super City, yakıt tüketiminde ekonomik davranıyor. Araç, geniş camları ile yolcularına ferah ve aydınlık bir yolculuk sunuyor. Düz, engelsiz iç zemini ile konforlu bir toplu taşımacılık vaat ediyor.

Temsa, şehir içi yolcu taşımacılığında estetik çizgileriyle dikkat çeken Metropol City, “Türkiye’nin Gerçek Küçük Otobüsü” Powerbus, ekonomi ve konfor özellikleriyle ön plana çıkan Prestij Super Deluxe araçlarını Mersin 2. Otomotiv, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşturdu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir