Aralık 14, 2007

Temsa teslimatları hız kesmiyor

Temsa’nın Denizli’deki yetkili satış noktası Özpam Otomotiv, Denizli’nin şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan iki firmasına yeni teslimatlar gerçekleştirdi. Denizli-Uşak ve Denizli-Güneyli hatlarında hizmet veren Güney Seyahat, 6 adet Prestij Super Deluxe aldı. Eşme-Denizli-İzmir yollarında hizmet veren Eşme Seyahat de filosunun tamamını 15 adet Powerbus ile yeniledi.

Temsa’nın yeniden tasarladığı Prestij Super Deluxe, 27+1+1 yolcu kapasitesine sahip. Geniş koltuk-diz mesafeleri, geniş yürüyüş alanı ve düz koridor, rahat koltukları, uzun yolcuların rahat hareket etmelerini sağlayan iç yüksekliği; yolculara konforlu yolculuklar vaat ediyor. Sürücüler, park mesafe göstergesi sayesinde geri manevralarda ve aracı park ederken kaza riskini asgariye indiriyor. Prestij 136 Bg güce sahip Turbointercooler sessiz motoru ve 370 Nm tork, yüksek sürüş performansı ile yüksek tırmanma kabiliyeti sağlıyor. Prestij Super Deluxe, dönüş yarıçapı (6.3 m) ile dar alanlarda üstün manevra yeteneğine de sahip.

Temsa Powerbus ise  turizm ve kısa mesafe şehirlerarası taşımacılık sektörlerine yönelik tasarlanmış olup, gerek ulusal ve gerekse de uluslararası standartların tümünü karşılayabilecek şekilde geliştirilmiş, 33 – 35 yolcu taşıma kapasiteli bir ürün. Ünlü tasarımcı Bob Lee imzası taşıyan tasarımı, yüksek mukavemet ve düşük ağırlık sağlayan otobüs tipi monokok gövde yapısı, havalı tip süspansiyon sistemi, geniş bagaj hacmi ve Euro 3 emisyon standartlarını karşılayan MAN motoruna sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir