Mayıs 25, 2006

Temsa Travel Turkey 2006'da

Temsa, ilki 2004 senesinde düzenlenen ve bu sene 25 Mayıs tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi sarayında kapılarını ziyaretçilere açan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde gerçekleşen Travel Turkey 2006 Fuarı’nda ürünlerini sektör temsilcileri ile buluşturuyor.

Temsa’nın Adana’daki tesislerinde üretilen Türkiye’nin gerçek küçük otobüsü Temsa Powerbus ve yol boyunca kalite sloganı ile üretilen Temsa Safir Travel Turkey fuarında yer alıyor.

Temsa Safir, yolculuk esnasında cep telefonu ve laptop kullanımına yolcu güvenliğini tehlikeye atmadan imkan tanıyan teknik donanımıyla kesintisiz iletişim ortamı sağlamaktadır. 350 beygir gücündeki performanslı motoru, çağdaş ve görkemli çizgileri, üstün yolcu konforuyla kısa sürede yolcular ve işletmeciler tarafından tercih edilen bir otobüs haline geldi.

Temsa Powerbus, turizm ve kısa mesafe şehirlerarası taşımacılık sektörlerine yönelik tasarlanmış olup, gerek ulusal, gerek uluslararası standartları karşılayabilecek şekilde geliştirilmiş, 35 yolcu taşıma kapasiteli, tamamen yeni bir ürün. Düşük yakıt tüketimi ve uzun bakım aralıkları ile uygun yaşam boyu maliyetini yakalarken; yüksek donanımı ve her ihtiyaca cevap verebilecek güçlü motoru ile sınıfının en konforlu aracı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir