Kasım 17, 2006

Temsa, yenilik hedefini 200 işortağı ile paylaştı

Otomotiv sektörünün lider isimlerinden Temsa A.Ş, üretim faaliyetlerinde iş ortaklığı yaptığı yan sanayi kuruluşlarının temsilcileriyle, Adana'da düzenlediği “Geleneksel Tedarikçi Günü”nde biraraya geldi. Temsa A.Ş., Türkiye'nin dört bir yanından toplantıya katılan 200 iş ortağı ile ticari araç üreticisi olarak müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üretmek hedefini paylaştı.

Temsa, iş ortaklarıyla her geçen gün artarak devam eden işbirliği çalışmalarını daha verimli bir platforma taşımak ve güçlendirmek hedefiyle her yıl “Geleneksel Tedarikçi Günü” toplantılarını düzenliyor. Bu yıl inovasyon hedefi çerçevesinde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Temsa A.Ş. Genel Müdürü Sn. Mehmet Buldurgan gerçekleştirdi. Buldurgan yaptığı konuşmada, müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üretmek ve bu bağlamda 2007 yılında Avrupa'nın en büyük bağımsız otobüs ve midibüs üreticisi olmak hedefine ulaşmada iş ortakları ile güç birliğinin önemli olduğunu vurguladı. Tedarikçileriyle işbirliğinin kendilerine güç verdiğini söyleyen Mehmet Buldurgan, her yıl bu geniş ailenin büyümesiyle beraber Temsa'nın da büyüyeceğini belirtti.

Temsa'nın tedarikçileri, “Tedarikçi Günü” toplantısı çatısı altında Temsa ile biraraya gelmekten ve innovasyon hedefine ulaşma yolunda Temsa!nın yanında olmaktan mutluluk ve gurur duyduklarını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir