Şubat 12, 2007

Türkiye Scania'nın Top Ten listesinde

Türkiye pazarında Doğuş Otomotiv çatısı altında; 16 ton ve üzeri ithal ağır ticari araçları ile yer alan Scania, 2006 yılında Türkiye’de gerçekleştirdiği 2.099 adet satış ile başarısını pekiştirdi. 2003 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde ülke genelinde genişleyen yekili satıcı ve servis ağı ile 7 gün 24 saat sunulan satış sonrası hizmetler ile fark yaratan Doğuş Otomotiv, sürekli büyüyen  Scania satış adetleri ile uluslararası platformda ülkemizi başarı ile temsil ediyor. Scania dünya genelinde satış yaptığı 120 ülke arasında oluşturduğu, en fazla satış yapan ilk on ülkenin yer aldığı Scania Top Ten List’te Türkiye bu yıl 4. kere yer almayı başardı.

Scania 2006 yılında gerçekleştirdiği 2.099 adetlik satışın 1590 adet çekici ile 16 ton ve üzeri ithal ticari araç pazarında TAID tarafından yayınlanan verilere göre en fazla on-road çekici satan marka olma ünvanını da elinde tutuyor. Bu gurur tablosunu Ocak ayında satışını gerçekleştirdiği 152 adet araç ile süsleyen Scania, ilerleyen günlerde de liderliği kimseye bırakmayacağının sinyallerini veriyor.

Kendisini “Güvenilir Bir İş Ortağı” olarak konumlandıran Scania, hizmet anlayışının temelini oluşturan her koşulda müşterisinin yanında olma konsepti ile bu başarıları koruyor.

Scania, her müşterisinin ihtiyacının farklı olduğu bilinciyle pazarda R Serisi ve 4 Serisi olmak üzere farklı özelliklerde iki ayrı seri, her türlü yol ve yük koşuluna uygun farklı motor ve teknik özelliklerde sunulabilen geniş ürün yelpazesi ile Scania sürekli müşterinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunma vizyonu ile güçlenmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir