Nisan 26, 2007

Ulaşli Belediyesi'ne 14 adet Levend XL

BMC’ nin Bursa yetkili satıcısı Gözükara Otomotiv' in, Kocaeli Gölcük S.S. 61 No’ lu Ulaşlı Minibüs ve Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ ne satışını gerçekleştirdiği 14 adet Levend XL minibüs teslimatı İzmit Gölcük Ulaşlı Belediyesi önünde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.
 
17+1 kişilik özel donanımlı Levend XL midibüslerin teslim törenine BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu, Gözükara Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Gözükara, Ulaşlı Belediye Başkanı Nihat Abiş, S.S. 61 Nolu Ulaşlı Minibüs ve Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı İrfan Onay, Başkan Yardımcısı Özcan Karakoç ve Yönetim Kurulu Üyesi Vahdettin Çilek katıldı.

Halkın yoğun ilgisi ile gerçekleşen teslim töreninde konuşma yapan Ulaşlı Belediye Başkanı Nihat Abiş; BMC' yi tercih etmelerinde öncelikle %100 yerli sermaye olması, servis ve yedek parça ağının geniş olması ve işletme maliyetlerinin düşük olmasını göz önünde bulundurduklarını belirtti.

BMC İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu yaptığı konuşmada; 100 PS motor gücü, bağımsız ön süspansiyonu, modern tasarımlı dış görünüş ve geniş, ferah iç hacmi ile tüm kullanıcıların beğenisini kazanan Levend XL araçları tercih ettikleri için teşekkürlerini sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir