Eylül 14, 2006

Unsped Krone Trailer Tercih Etti

Nakliye şirketlerinin önde gelenlerinden olan Unsped Group 22 adet Krone Meg Liner treyleri filosuna kattı. Unsped Group’un Kurtköy’deki tesislerinde yapılan törende, Krone’nin Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Tic.A.Ş. Genel Müdürü Tolga Şenyücel ile Unsped Group Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ündeğer hazır bulundu. Doğuş Otomotiv Servis ve Tic.A.Ş.Genel Müdürü Tolga Şenyücel, dünyada taşımacılık alanında önemli yeri bulunan Unsped Group’un, Türkiye’de Krone’yi tercih etmesinin kendilerini çok gururlandırdığını belirterek; Krone’nin Türkiye ticari treyler pazarına girdiğinden ber isüre gelen benzersiz yükselişinin, bundan sonra da devam edeceğini vurguladı.

Törende Unsped Group’un teslim aldığı Krone Meg Liner treylerlerin bşta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin turistik yörelerinin görselleri ile süslenmiş olması dikkat çekerken, Unsped Group yöneticileri “Türk turizmi için yapılan bu uygulamayla Krone Meg Liner’lar Avrupa yollarında Türkiye görselleriyle dolşatıkça bizler gurur duyacağız. 22 adet Krone Mega Liner treylerimiz şık tasarımlarıyla hem ticaret, hem tanıtım yapacaklar” diye konuştular.

Merkezi İstanbul’da bulunan Unsped Group 1981 yılından beri lojistik sektöründe faaliyet gösteriyor. Scania ve Krone marka araçlarla güçlendirdiği filosunda şu anda 40 adet Scania ve Krone marka aracı bulunan Unsped Group, müşterilerine en ileri teknolojiyi kullanarak, en üst seviyede hizmet veriyor ve uluslararası taşımacılık alanında önemli bir pazara sahip bulunuyor.

Filosunu sürekli yenileyen ve en son teknoloji ile donatan Unsped Group, başta Almanya ve İngiltere olmak üzere bir çok Avrup ülkesine nakliye hizmetleri gerçekleştiriyor.
Mega Liner treylerin özellikleri
Doğuş Otomotiv ile Unsped Group arasında kurulan işbirliği ile firmanın filosu Krone treylerler ile güçlendirildi. Avrupa’nın en önde gelen treyler firması olan Krone ürettiği Mega Liner modeli ile ilk mega formatta treyleri üreten firma olarak biliniyor. Almanya’daki fabrikada 180.000 m2 alanda, yılda 24.000 araç üreten ve 650 satış noktasında dağıtım yapan Krone kaliteli ve amaçlı kullanım imkanı olan çeşitli treylerleriyle Türkiye lojistik sektörünün tercih edilen markası oldu.

Krone, gelişmiş detaylarla ddonatılmış, yenilikçi, yüksek hacimli bir treyler olan “Mega Liner” ile nakliye şirketlerinin bir semi-treylerden (yarı römork) beklediği tüm işlevleri karşılayabiliyor. Krone, ürün gamında hem sabit hem kayar perdeli hem de komple kayar sistem çatı tiplerini 93/96/100 m3’e kadar iç hacime sahip Mega treylerleeri ile tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Mega Liner, yüksek yükleme hacminin yanı sıra 45 cm. kalkan hidrolik tavanı ile parçalı yüklerde bile hızlı yükleme ve boşaltma yapılmasını sağlıyor. Hidrolik piston yardımı ile kaldırılan tavan, yükleme yapıldıktan sonra indirme valfının aksi yöne çevrilmesi ile hemen normal seviyesine dönüyor. Bu fonksiyonuu ile Megaliner yükleyen için zaman ve iş gücü açısından büyük avantaj sağlıyor.

Şasi yan yüzeyinde standart olarak sunulan 120’şer adet yük bağlama noktası sayesinde;araçtaki yükün her noktadan sabitlenebilmesi yük güvenliğinde gelinen son noktayı temsil ediyor. Avrupa Birliği ülkelerinin yollarının standartlarına uygun olarak, üstün kapasiteli ve paslanmaya karşı 10 yıl garantili olarak üretilen Krone Mega Liner, Türkiye’de Avrupa’ya ihracat yapan lojistik şirketleri tarafından taşıma kapasitesi ve teknolojisi ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir