Ekim 23, 2007

VDF Filo Hizmetleri'nden Skoda Fabia ve Roomster'de kiralama kampanyası

“ VDF  Filo Hizmetleri“ filo sahibi olmak veya araç filosunu yenilemek isteyen şirketler için Skoda Fabia ve Roomster marka araçları için uzun dönemşi bir kiralama kampanyası başlattı. 2008 Model Skoda Fabia ve Roomster marka araçlar 36 ay boyunca aylık 299 Euro’dan başlayan fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile kiralanabiliyor. Kampanya 19 Kasım 2007’ye kadar geçerli olacak.

VDF Filo Hizmetleri, müşterilerine Skoda Fabia ve Roomster marka araçları 36 ay boyunca 90 bin km kiralama avantajı ile sunuyor. Firma, kendine özgü yüzü, modern dış tasarımı, farklı tavan rengi alternatifleri, yükseklik ve derinlik ayarlı, darbe anında katlanabilen hidrolik direksiyonu ile “Skoda Fabia Classic 1.2i 69 HP” araçları aylık 299 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleri ile sunuyor. Tasarımı, kullanışlı iç mekanı ve pratik kullanıma elverişli olması ile tercih edilen “Skoda Roomster 1.2 64HP” araçları ise aylık 329 Euro’dan başlayan fiyat alternatiflerine sahip.
“İster 1 ister 100 araç” sloganıyla işletmelerin araç filosu ihtiyaçlarını, marka ayırt etmeksizin karşılayan VDF, yetkili servislerde bakım ve onarım, 7 gün 24 saat kesintisiz yol yardımı, hızlı ve efektif hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme hizmetlerini de aylık kiralama bedelleri içinde müşterilerine sunuyor. Vergilendirme işlemleri ve yasal prosedürleri de üstlenen firma; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, egzoz muayenesi, fenni muayene gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de çözümlüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir