Ocak 24, 2008

VDF “Full Life” Skoda'da

VDF, “Full Life” uzatılmış garanti ürününün yelpazesini genişletiyor. VDF Otomotiv Finansmanı ve vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri tarafından geliştirilen uzatılmış garanti sigorta ürünü “Full Life” Volkswagen Binek ve Volkswagen Ticari Araçlar, Audi ve SEAT’tan sonra artık Skoda marka araçları da kapsıyor.

“Full Life” tan sıfır km ve fatura tarihinden itibaren maksimum 18’inci ayı içinde bulunan araç sahipleri faydalanabiliyor. İki yıllık fabrika garantisinin bitimini takiben “+2” yıl daha ekleyerek garanti süresini uzatma imkanı sunan “Full Life”, 150 bin km.’ye kadar kullanılan araçlar için geçerli oluyor. Müşteriler, “Full Life” garantisini araçlarının finansmanı için VDF tarafından sunulan Klasik Kredi, AutoCredit+ ve KomboPlan ürünlerinden birini kullanarak tek bir ödeme planında birleştirebiliyor.

2008 model Skoda Fabia Ambiente 1.4 80 HP TDI marka bir araç için VDF Klasik Kredi tutarına 36 ay vadede ayda 22 YTL fark ödenerek “Full Life” garanti ürünü dahil edilebiliyor. 2008 model Skoda Roomster Comfort 1.4 80 HP TDI marka bir araç için VDF Klasik Kredi ile 36 ay vadede ayda 27 YTL; 2008 model Skoda Octavia Elegance 1.6 115 HP FSI Tiptronic için 36 ay vadede ayda 30 YTL fark ödenerek “Full Life” garanti ürününe sahip olunabiliniyor. 2008 model Skoda Superb Elegance 1.9 131 HP TDI Tiptronic için yine vdf Klasik Kredi ayrıcalığıyla 36 ay vadede ayda 35 YTL fark ile kullanılabiliyor. Orijinal parça ve yetkili servis güvencesi de sunan “Full Life”, kullanım hatasından kaynaklanmayan teminat dahilindeki tüm arızaların onarımını kapsıyor. Ayrıca, aracın satılması halinde alıcıya devredilen “Full Life”, bu özelliği ile aracın ikinci el değerinin artmasını amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir