Temmuz 2, 2008

Veolia'nın tercihi Volvo Kamyon oldu

Belediye ve endüstriyel müşterilerinin ihtiyaçları için su yönetimi, atık yönetimi, enerji yönetimi ve yük ve yolcu taşıma alanlarında hizmet veren Veolia Çevre Hizmetleri,  tüm Avrupa operasyonları için Volvo Kamyon ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, Volvo Kamyon’un Veolia Çevre Hizmetleri’ne İngiltere’nin yanısıra Fransa, Almanya, Danimarka ve Norveç’te çöp kamyonları ve hizmetlerini sağladığı iki yıllık işbirliğini kapsıyor.

Çalışmalarında kullanmak üzere Volvo çöp kamyonlarını tercih eden Veolia firmasının yetkilisi Jérôme Lecardonnel “ Volvo ile ilişkimizi güçlendirmemizin en büyük nedenlerinden biri, Volvo’nun araçları ve hizmet organizasyonuyla ilgili mükemmel deneyimlerimiz. 2008, Veolia Çevre Hizmetleri için emniyet yılı ve bu değer hem Veolia hem de Volvo tarafından paylaşılıyor. Ayrıca paylaştığımız birçok ortak değer var; özellikle de çevreyle ilgili. Volvo’nun hibrid araçlarını da büyük bir ilgiyle takip ediyoruz” şeklinde konuştu.

Volvo Kamyon Avrupa’nın Başkanı Claes Nilsson ise bu anlaşmaya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi;“Bu anlaşma, bize önemli ve büyüyen bir segmentte hem hacim, hem de pazar payımızı arttırmak için büyük bir fırsat sunuyor. Veolia Çevre Hizmetleri alanında dünyada lider ve sadece Avrupa’da 13,000 çöp kamyonuna sahip. Bu şirketin tercih ettiği tedarikçilerden biri olmak bizim için doğal olarak son derece heyecan verici.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir