Mart 6, 2007

Yavuzlar Uluslararası Taşımacılık filosuna kattığı 30 adet Scania çekici ile büyüme hedefini hızla gerçekleştiriyor

Türkiye’nin fındık üretim ve ihracatında ilk 500 firma arasında yer alan  Düzce firması Yavuzlar Fındık Gıda Sanayi Ticaret ve Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti., filosunu Scania çekiciler ile büyütüyor.

Yavuzlar Uluslararası Taşımacılık firmasının Scania Tüketici Finansmanı firması tarafından sağlanan uygun ödeme koşulları ile Scania yetkili satıcısı Erçal Otomotiv’den satın aldığı  30 adet Scania R 420 çekici 23 Şubat 2007 tarihinde yapılan bir kokteyl ile teslim edildi. Düzce Yavuzlar Tesislerinde yapılan teslimat törenine Doğuş Otomotiv-Scania, Scania Tüketici Finansmanı, Erçal Otomotiv, Yavuzlar Uluslararası Taşımacılık yetkilileri ile Gölyaka Belediye Başkanı Nihat Çelik ve Kaymakam Suat Dervişoğlu’da katıldı.

Yavuzlar Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erginyavuz teslimat töreninde yaptığı konuşmada Scania’yı tercih etme nedenlerinden söz ederek “Avrupa yollarında Avrupa’nın aracı ile daha rahat taşımacılık yapıyoruz. Doğuş Otomotiv güvencesi ve Scania teknolojisi ile taşıma gücümüz arttı” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir