Mayıs 8, 2007

Yeni Laguna, en ufak ayrıntısına kadar kaliteli

Yeni Renault Laguna Haziran ayında dünya pazarlarında yerini almaya hazırlanıyor. Renault, Yeni Laguna’yı ürün ve hizmet kalitesi  yönünden sınıfının en iyi ilk üç modeli arasında konumlandırılmayı amaçlıyor.  Yeni Laguna, ağırlıklı olarak malzeme kalitesi ve iç mekân detay işçiliği üzerinde odaklanan, hissedilen kalite alanındaki çalışmaların ürünü birtakım unsurları içeriyor. Şık çizgileri ve yüksek ürün standartları aracın doğal olarak üst sınıf yol modelleri arasında yer almasını sağlıyor.
Yeni Laguna referans oluşturacak nitelikteki sürüş özellikleri ve yüksek aktif ve pasif güvenliği ile gerçek bir sürüş keyfi vermek üzere tasarlanmış. Otomobilde yaşam kalitesi ve sıra dışı konforuyla seçkin iç tasarımı bu otomobilde yolculuk edenlere  gerçek bir huzur ve rahatlık sağlıyor.  
 
 Bu arada, ilgilenenler şimdiden bir on-line tanıtım programına katılabilirler ; bu programda  Yeni Laguna’nın geliştirilmesine ilişkin tüm ayrıntılar kendilerine aşamalı olarak  açıklanacak. Bu siteye www.insidenewlaguna.com adresinden erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir