Haziran 8, 2006

Yeni Volvo'lar Türkiye'de

Volvo’nun yenilenen FH ve FM serisi çekici ve kamyonları Volvo iş ortakları, bayi ve müşterilerinin biraraya özel gecede Türkiye pazarına tanıtıldı.

Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen gecede bir konuşma yapan Volvo Türk Ltd. Genel Müdürü Jan van der Malen tüm Avrupa ülkelerinde satışına başlanan FH ve FM serilerinin Türkiye’de de beğeni toplayacağına inandıklarını, araçların yakıt performansı, kabin konforu ve geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde daha da kusursuz bir sürüş imkanı sağladığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Yeni modellerimizde konfora çok önem verdik. Ancak en önemli yenilik FH ve FM’lerin performansını arttıran 13 litrelik D13 motor. Bunların yanı sıra araçların yürüyen aksamı da yenilendi. Ayrıca yeni I-Shift şanzıman ve geliştirilmiş Volvo motor freni maksimum verimlilik ve güvenlik sunuyor.”

Ürün ve organizasyonlarını geliştirmeye devam edeceklerini de ifade eden van der Malen, Volvo müşterilerine muhteşem bir ürün yelpazesinin yanı sıra verimli satış sonrası ve finans çözümleri de sunduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir