Kasım 7, 2008

Yeni yerli Renault Premium teslimatları devam ediyor

Renault Trucks'ın Eyup Lojistik'e satışı ile başladığı yerli Premium teslimatlar, Özsu Grup ile devam etti. Hammadde taşımacılığı yapan Özsu Grup'a 15 adet Renault Premium 440 çekici teslimatı gerçekleştirildi. Özsu Grup'un Pendik'teki tesislerinde yapılan teslimat törenine Renault Trucks Satış ve Pazarlama Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Çetaş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Taşar, Çetaş Satış Müdürü Soner Alperöz ve Özsu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özsu katıldı.

Törende konuşan Renault Trucks Satış ve Pazarlama Direktörü Ömer Bursalıoğlu, yerli Premium satışlarının hızla devam ettiğini belirtti. Sektörün krizden yavaş yavaş etkilenmeye başladığını ve finansal kaynak bulmanın zor olduğunu belirten Bursalıoğlu, Renault Truck Finance'ın bu zor durumlarda devreye girdiğini aktardı.

Satışı gerçekleştiren Çetaş Otomotiv'in bağlı olduğu Taşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Taşar, Özsu Otomotiv'e gerçekleştirdikleri satıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, firmanın filosundaki Renault sayısının 50'yi aştığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir