Ekim 23, 2008

Yıldırım Otomotiv'den 25. yıl hediyeleri

Peugeot yetkili satıcısı ve servisi olarak 25’inci yılını kutlayan Yıldırım Otomotiv, yeni yaş kutlamaları çerçevesinde; çekilişle, 1 kişiye Peugeot 207 Comfort, 1 kişiye Peugeot 107 Trendy ve 3 kişiye navigasyon cihazı hediye edecek. 31 Aralık 2008 tarihine kadar sürecek olan kampanyanın çekilişi 10 Ocak 2009’da yapılacak ve kazanan talihlilere hediyeleri gerçekleştirilecek bir törenle teslim edilecek.

Kampanyaya katılım

Yıldırım Otomotiv’den araç satın alan kişiler, satın aldıkları araç tutarının, her 15.000 YTL ve katları karşılığında bir çekiliş kuponu kazananak kampanyaya katılmaya hak kazanıyorlar.

Yıldırım servis hizmetleri

Yıldırım Otomotiv 550 metrekarelik showrom, 1100 metrekarelik kapalı sıfır km araç deposu ve 5500 metrekarelik servis alanı ile hizmet veriyor. Yıldırım Otomotiv’de binek ve ticari araçlara ayrı hizmet verilen üç servis katı bulunuyor.

Hem satışta hem de serviste bireysel ve filo müşterilerine hizmet sunan Yıldırım Otomotiv, Peugeot’nun yanı sıra diğer otomobil markalarına ait modellere takas imkanı da sunuyor. Ayrıca her marka ikinci el otomobilin satışını da gerçekleştiriyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için www.yildirimoto.com web adresine başvurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir