Mayıs 11, 2012

“Yıldızını Seç” otobüsü avantajla al

Mercedes-Benz Mayıs ayında da müşterilerine otomobil, hafif ticari araç ve otobüsler için fırsatlar sundu. Bu fırsatların en dikkat çekeni ise, otobüs segmenti için geçerli olan “Yıldızını Seç” ve “Geç Kal Genç Kalma” kampanyaları.

“Yıldızını Seç” sloganı ile duyurulan birinci kampanyada Mercedes-Benz her bir model otobüsünü yıldız olarak nitelendirerek, yıldizını seçen müşterilerine € ve TL bazında cazip finansman alternatifleri sunuyor.

“Geç Kalma Genç Kal” sloganı ile duyurulan ikinci kampanyada ise otobüs müşterilerine 2006 ile 2010 model yılları arasındaki mevcut Travego 15 araçlarını 2012 model yeni Travego 15 araçlar ile yenileme imkanı cazip takas ve finansman alternatifleri ile sunuluyor.

Hafif Ticaride fırsatlar bitmiyor

Hafif ticari araçlar pazarının parlayan yıldızı Mercedes-Benz, okul, servis ve turizm sektörlerinde kullanılan tüm Vito, Viano modelleri ile Sprinter minibüs, uzun panelvan, “yük / insan taşıma amaçlı” kullanılan orta panelvan ve kamyonet müşterilerine % 0,79 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile destek olmaya devam ediyor. Sunulan kampanya çerçevesinde kurumsal Mercedes-Benz müşterileri 30.000 TL tutarındaki kredi için ayda 760 TL’ den başlayan ödemelerle yepyeni bir Vito, Viano, Sprinter minibüs, uzun panelvan veya kamyonet sahibi olabilecekler. Kişisel Mercedes-Benz müşterileri ise ayda 781 TL’ den başlayan taksitler ile Vito veya Viano sahibi olabilecekler. Ayrıca Sprinter Kamyonet için özel olarak % 0 faiz oranıyla 24.000 TL kredi için 24 ay vadeli yepyeni bir kampanya sunuluyor.

Buna ek olarak yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler tarafından hem bakım aralığının uzun hem de bakım maliyetlerinin düşük olması, bunların yanında düşük yakıt tüketimi ile mevcut kullanımda olan araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Mercedes-Benz müşterilerinin 2. El araçlarını binici fiyatlarıyla değerlendiren Mercedes-Benz Taşıt Ticaret, satılan tüm 2. El hafif ticari araçları 1 yıl boyunca sınırsız kilometre için sıfır kilometre araçlar gibi garanti kapsamında satıyor.

2. el hafif ticari araç finansman kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve kullanılmış araç şirketi Used1, tüm 2. El hafif ticari araçlar için müşterilerine % 0,79 faiz oranlı kampanya sunuyor.

Sprinter

Sınıfının tek Euro 5 motora sahip ve Eco-Gear şanzımanı ile düşük işletme maliyetinin yanı sıra, üstün tasarımı, 3 noktalı emniyet kemeri, orijinal elektrikli kapısı, üstün güvenlik özellikleri, yeni modellerinde standart olarak sunulan konfor tipi süspansiyonlu şoför koltugu, hız sabitleyici, multifonksiyonel direksiyon, direksiyondan kumandalı MP3 çalabilen Bluetooth Audio 20 CD radyo ve krom radyatör ızgarası ile Mercedes-Benz Sprinter Minibüs; 7,5 m³’ ten 17m³’ e uzanan taşıma kapasitesi ve sağlam yapısıyla Sprinter Panelvan; her işe uygun sağlam gövde yapısı ve modüler kasa çözümleri ile Sprinter Kamyonet ve 22+1 kişilik, arka aksta bulunan 4 tekerlek yerine güçlendirilmiş 2 tekerlek, ilave 3 koltuk ile arttırılmış kapasite, yeni okul yönetmeliğine uygun kamera sistemi ve Euro 5 motoruyla sınıfında tek olan Sprinter Okul Servisi efsane olmaya devam ediyor.

Ayrıca Sprinter Dolmuş da uzun ve ekstra uzun olmak üzere iki tip araç seçeneğiyle her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. Sürücü hariç 14 kişilik yolcu kapasitesi, yenilikçi bir anlayışla tasarlanmış donanımı ve ferah iç tasarımıyla Sprinter Dolmuş, yolculara ve şoförlere konforlu bir ortam sunuyor. Sprinter Dolmuş, sahip olduğu pek çok aktif ve pasif emniyet özelliğinden biri olan ADAPTIVE ESP sistemi sayesinde de her türlü koşula uyum sağlarken kusursuz motoru, günlük ihtiyaçlara cevap verebilecek özel donanımlar ile birleştiriyor. Düşük yakıt tüketimi ve 1 yıl / 100.000 km boyunca ücretsiz olan periyodik bakımlarıyla da düşük işletim maliyetine sahip Sprinter Dolmuş, üstün teknik özelliklerinin yanı sıra takas imkânları, % 0,79’ luk faiz oranı, mevsimsel esnek ödeme seçenekleri ve 10.000 TL’ ye varan fiyat avantajıyla müşterilerine uygun çözümler sunuyor.

Vito

70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkanıyla turizm ve taşımacılıkta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs, konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Finansman Türk, özellikle turizm sektörü için mevsimsel ödeme seçenekleri sunuyor.

Viano

Yeni Viano 163 PS Euro 5 motoru, BlueEFFICIENCY teknolojisi ve standartların çok ötesindeki konfor anlayışıyla mutluluk için özel sebepler arayanların yine ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Otomobil kampanyaları

B-Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’ in yeni B-Serisi için hazırladığı kasko planı ve % 0,99 faiz oranıyla sunduğu finansman kampanyası dahilinde kurumsal Mercedes-Benz müşterileri tercihlerine göre 36 ayda 1.731 TL veya 24 ayda 2.448 TL; kişisel Mercedes-Benz müşterileri ise 36 ayda 1.760 TL veya 24 ayda 2.469 TL tutarında aylık ödemeler gerçekleştirerek yepyeni B-Serisi’ ne sahip olabilecekler. Kampanya kapsamında Mercedes-Benz müşterileri, % 1,09  faiz oranıyla sunulan çeşitli vade ve ödeme seçeneklerinden de yararlanabilecekler.

C-Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’ in C-Serisi’ ne özel olarak hazırladığı % 0,79 faizli yeni kampanya dahilinde, kurumsal Mercedes-Benz müşterileri aylık1.267 TL’ den ve kişisel Mercedes-Benz müşterileri aylık 1.301 TL’ den başlayan taksitler ile yepyeni bir C-Serisi’ ne sahip olabilecekler. Ayrıca kampanyanın % 0,70 ve % 0,75 faiz oranlı seçenekleri de mevcut.

E-Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, E-Serisi’ ne özel olarak TL bazında % 0,79’ dan başlayan faiz oranları ile kurumsal Mercedes-Benz müşterileri için 2.580 TL’ den, kişisel Mercedes-Benz müşterileri için ise 2.633 TL’ den başlayan aylık ödemeler ile yepyeni bir kampanya sunuyor. Ayrıca kampanyanın € bazında % 0,39 faiz oranı ve 898 €’ dan başlayan aylık ödeme seçenekleri de mevcut.

Smart

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’ in % 0,99 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçeneği ile smart’ a özel olarak sunduğu kampanya dahilinde 20.000 TL kredi için kurumsal smart müşterileri 531 TL’ den, kişisel smart müşterileri ise 549 TL’den başlayan taksitler ile smart sahibi olabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir