Haziran 18, 2007

Yılın Satış Ödülleri sahiplerini buldu

Mesleki kariyer edinmek isteyen çalışanlara destek olmak ve mesleki saygınlığı ön plana çıkarmak amaçlarıyla, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yılın Satış Ödülleri yarışmasının töreni 10 Haziran’da gerçekleşti. 250 kişinin 662 başarı hikayesinin değerlendirildiği ekip çalışması kategorisinde, Türkiye birincisi Sadık Grup Konya Şube Müdürü Salih Serhan Süngü oldu.

Süngü yaptığı konuşmada; başarının bireysel olmadığı ilkesi ile yola çıktığını ve ödülü tüm ekibinin başarısının bir göstergesi olarak aldığını söyledi. Yaptıkları çalışmalar hakkında ise sözlerine şunları ekledi: “Pazarda farklılık yaratanlar başarılı oluyordu ve bu konuda ekibimizle birlikte farklı alternatifler geliştirdik. Bunlardan biri; organizasyonların maliyet hesaplarını da yaparak firmamızın mevcut pazar pazar payını  artırmak için çalışmalar yapmaktı. Mevcut rakiplerimizden farklı olarak, kendi bölgemizde, farklı yerlerde düzenlenecek toplu araç tanıtımlarının yapılmasına karar verdim. Bu sayede müşterilerle birebir kontakt kurulması BMC ve Sadık Grup isminin başarısını artırdı. Türkiye ticari araç pazarında ciddi bir daralma yaşanırken Konya ticari araç kamyon pazarında ciddi bir ivme yakaladık. Ayrıca 2005 yılı Konya pazar payımız ile 2006 yılı pazar payımız karşılaştırılığında %100’ün üstünde bir artış olduğu görüldü”

Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin’de, konuşmasında Serkan Süngü’nün başarılarını tebrik ettii.Yarışmanın sponsorluğu; Derrici, Digiturk, Transer Logistics, Promotürk, Eureka Satış Danışmanlığı ve Kayra Yönetim Danışmanlığı tarafından üstlenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir