Ekim 30, 2007

Yılın Vanı seçilen Fiat Scudo Türkiye'de

Fiat Scudo Türkiye’ye ödülü ile geldi. 30 Ekim 2007 tarihinde Tofaş Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında yeni Fiat Scudo görücüye çıktı. Medya tanıtımı ve ödül töreninin gerçekleştiği toplantıda Scudo; tasarımı, iç hacmi ve fiyatıyla göz doldurdu.

Geniş, kolay erişilen yükleme alanı, yakıt ekonomisi, performansı, estetiği ve otomobile özgü konforu bir araya getiren Scudo, dünya tanıtımından 6 ay sonra Türkiye yollarında yerini alıyor.

Fiat Scudo, çok amaçlı bir taşıt (MPV), yükleme hacmi ve taşıma kapasitesi de önceki modele göre artırılan Scudo’nun taşıma kapasitesi 1.000-1.200 kg arasında değişiyor. Arka koltukların esnek ve modüler yapıda olması sayesinde kabinin arka kısmı yolculara göre düzenlenebiliyor.

Dört Farklı Versiyon
Yeni Scudo ürün gamında, van modellerine ek olarak, dört farklı versiyon mevcut. Cargo modeli 5 m3 ve 6m3 yükleme hacmi ve 2+1 oturma düzeni, Combi Mix modeli 5+1 oturma alanı, Combi modeli 8+1 modüler oturma düzenine sahip. Scudo 1000 – 1200 kg taşıma kapasitesi (sürücü dahil) ve iki farklı aks aralığı sunuyor.

Multijet Motor Seçenekleri
Euro 4 standartlarında, Multijet motorlu Scudo’lar, 1.6/90 bg, 2.0/120 bg seçenekleri ile piyasayada.

Maksimum Güvenlik
Yeni  Scudo tüm versiyonlarda standart olan EBD ile tamamlanan ABS ve sürücü hava yastığı, daha dayanıklı bir gövde, 4 disk frenli yeni fren sistemi kullanılıyor. ASR ile tamamlanan ESR, ön yolcu hava yastığı ise isteğe bağlı donanım listesinde yer alıyor.
Yeni Fiat Scudo 31.900 YTL’den başlayan fiyatlar ile piyasaya sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir