Aralık 6, 2012

2012'nin son ayında Starpet'ten yüzde 14 indirim

Starpet’te indirim kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Starpet, tüm sürücülerin yeni yılını Aralık ayının farklı günlerinde devam eden indirim kampanyalarıyla kutluyor. Aralık ayı boyunca Starpet’in Aydın’dan İstanbul’a, Mersin’den Kayseri’ye kadar pek çok ildeki akaryakıt istasyonlarına uğrayanlar %14’e varan indirimlerden yararlanabiliyorlar.

İstanbul’da Esenler (8, 15, 22, 29 Aralık), Sancaktepe (12, 19, 26 Aralık) ve Maltepe (13, 20, 27 Aralık) kampanyaya katılan Starpet istasyonları arasında yer alıyor. Kampanyaya katılan tüm akaryakıt istasyonlarını öğrenmek için

www.starpet.com.tr adresini ziyaret etmek ve “Kampanyalar” linkini tıklamak yeterli.

Koşulsuz memnuniyet

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve eksiksiz hizmet üzerine yoğunlaşarak faaliyetlerini sürdürüyor. Temizlikten market hizmetine kadar, istasyonlarındaki tüm hizmetlerin yüzde 100 memnuniyet ilkesi doğrultusunda sunulduğu Starpet, TÜRKAK ve TSE Kalite Belgeleri’ne sahip.

Güvenle kullanılabilecek hijyenik tuvaletleri, ücretsiz çay-kahve servisi ve tüm istasyonlarda aynı kalitedeki akaryakıt ürünleri ile Starpet, çevreye ve insana saygı çerçevesinde hizmet vermeye devam ederken, sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek kazanımlarını ülke çıkarları için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir