Kasım 20, 2012

3M ile 3 günde buluşlara yolculuk

Türkiye’de 25. Yılını kutlayan dünyanın inovasyon devi 3M, yaratacağı 3M Dünyası’nda “Müşteriden İlham Alan İnovasyon” felsefesini, buluşlarını ve hayatın her alanına dokunan ürünlerini 21-23 Kasım tarihleri arasında ziyaretçileri ile buluşturacak. Teknoloji ve inovasyonu yaşamının önemli bir parçası haline getirmiş herkesin katılımına açık olacak etkinlik, İstanbul’un en eski iplik fabrikası ve sanayi kuruluşlarından biri olma özelliğini taşıyan Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek.

“3M Buluşları Her Yerde” teması ile gerçekleşecek etkinlik, hayatın farklı alanlarında kullanılan ve yaşamı kolaylaştıran tüm 3M ürün ve çözümlerini çeşitli platformlarda bir araya getirerek ziyaretçilerine tam bir “3M deneyimi” yaşatacak. Yaklaşık 1900 metre karelik alanda 3M teknolojileri, sürdürülebilirlik çözümleri ve tarihçesinin anlatılacağı bölümler ile 3M ürünlerinin sergilendiği platformlar yer alacak. Oturma odasından ofise, kaportacıdan diş hekimi muayenehanesine, ameliyathaneden otomobil boyahanesine, sokaktan atölyeye dek pek çok farklı alanda kullanılan 3M çözümleri, yaratılan “3M Dünyasında” sergilenecek.

Dünya genelinde 35 ülkedeki Ar-Ge laboratuvarlarında yaklaşık 8 bin araştırmacısı ile 43 binden fazla patente sahip olan 3M, 110 senedir hayatı kolaylaştıran binlerce yenilikçi ürünü dünyanın her yerinde tüketicileriyle buluşturuyor. 1987 yılından bu yana Türkiye’de 400’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteren ve 2010 yılından bu yana en iyi 1000 ihracatçı firma arasında yer alan 3M, geçen ay düzenlediği basın toplantısında Çorlu’da gerçekleştireceği Super Hub yatırımını kamuoyu ile paylaşmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir