Ekim 26, 2009

Aras Kargo'nun çağrı merkezi müşterileriyle buluşuyor

Aras Kargo bünyesinde hizmet veren Aras Çağrı Merkezi, 26-27 Ekim 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek 5. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılarak müşterileriyle buluşuyor.
 
Aras Kargo Pazarlama Müdürü Özde Yalçın, yenilenmiş teknolojik alt yapısı ve genişletilmiş -kadrosuyla  hizmet veren  Aras Çağrı Merkezi’nin hizmet kalitesinin her geçen gün artırıldığını belirterek, “2008 Ağustos ayından bu yana 444 25 52 numaramızla tüm müşterilerimin hizmetindeyiz. Bir yıldır tek merkezden, İstanbul’dan çağrılara yanıt veriyoruz. Yeni yapımızda çağrılar doğrudan Aras Cağrı Merkezi’ne geldiğinden yüksek görüşme kalitesi mümkün oluyor. Çağrı Merkezi olarak gerçek müşteri geri bildirimlerini değerlendiriyoruz. Müşterilere sorun yaşadıkları konular hakkında hızlı geri dönüş sağlıyoruz.
 
Çağrı merkezleri her sektöre göre farklılık gösterir, bu nedenle her sektör kendi ihtiyacına göre bir merkez oluşturur. Söz konusu olan kargo şirketiyse durum daha komplekstir. Gün içinde hizmet aksaklığı nedeniyle arayan müşterilerin şikâyetini giderdikten sonra biz onları arıyoruz. Müşteri memnuniyetinin pekiştirilmesi, sadakatinin artırılması, müşteri farklılığı ve değer yaratma gibi bir amacımız daha var. Aras Çağrı Merkezi’nin öncelikli amacı, Aras Kargo markasının liderliğini kendi adıyla yurtdışına taşıyabilmek ve sektöre örnek teşkil eden, liderliğini üstlendiğimiz katma değerli hizmetlerimizi ve sosyal sorumluluk projelerimizi devam ettirmek” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir