Mart 9, 2009

Arnavut sokakları Prestije kavuştu!

Temsa Global'in Prestij City aracı dünya ülkeleri tarafından tercih ediliyor. Şehir içi taşımacılığı yapan Orsani Travel,  Temsa'nın Arnavutluk bayisi Anas'tan 6 adet Prestij City alarak filosunu güçlendirdi. Yeni Prestijler Arnavut halkına hizmet edecek.
 
Araçların teslimat töreni; Temsa Global Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Acar Kocaer, Bölge Yöneticisi Yakup Yılmaz, SSH Bölge Yöneticisi Pekiner Cihan, Yedek Parça Bölge Yöneticisi Çağrı Özaltın,  Temsa Global Uluslar arası Satış ve Pazarlama Müdürü Acar Kocaer, ANAS Genel Müdürü Ergys Gyjani'nin katılımıyla Arnavutluk  Sheraton Hotel’de gerçekleşti. Törende; devlet temsilcileri, müşteri adayları ve çeşitli iş çevrelerinden oluşan 100’e yakın katılımcı yer aldı.
 
Törende konuşma yapan Temsa Global Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Acar Kocaer, ANAS’la gerçekleştirilen güçlü işbirliğinin Arnavutluk’taki otomotiv sektörü için önemli bir adım olduğunu belirterek; “Arnavutluk pazarına ilk giren şirket olmaktan son derece mutluyuz, Bayimiz ANAS halihazırda Arnavutluk’ta yeni otobüs satan tek bayidir. İlk büyük teslimatı gerçekleştirdiğimiz Orsani Travel’ın ise bizim için çok özel bir yeri var” dedi.
 
Genel Müdürü Ergys Gyjani de: “Temsa Arnavutluk pazarına yeni model otobüs sunan ilk marka oldu. Temsa’nın pazara ilk giren marka olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz ve bu durumun avantajlarından yararlanmak için var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.
 
Ferlut Group Başkanı Ferdinand Ibrahimi ise yapılan işbirliğini “Temsa Global Arnavutluk’a en doğru iş ortağı ile girmiştir, yapılan işbirliğinden son derece memnunuz ” şeklinde değerlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir