Haziran 5, 2009

Atlet'ten 2.1 kaldırma yüksekliğine sahip yeni reach truck

Atlet, 12,1 metre kaldırma yüksekliğinde, 1250 kg taşıma kapasiteli yeni reach truck UHH 200'ü HMF güvencesiyle piyasaya sundu. Yeni reach truck'ın mast sistemi, reach düzeneği ekstra güçlendirilmiş, reach kılavuz makaraları da sertleştirilmiş. İlave yan denge sağlayıcılara sahip olan üründe tüm tekerlekler 95 mm vulkollan.  930 Ah aküsü bulunan reach truckın çatal tilti 1°ileri / 4°geri.

Yeni UHH 200 modelinde standart olarak bulunan diğer özellikler ise şöyle: Yüksek irtifada istifleme yaparken, görüş açısının azalmasından kaynaklanabilecek hasarı minimize etmek için geriye doğru yatabilen operatör koltuğu, kol dayama ünitesine sahip mini direksiyon simidi, daha fazla güvenlik için Stability Support System -S3 (Denge Destek Sistemi), yönetici kontrolüne olanak sağlayan PIN-kodlu giriş sistemi, yüksek performans için geniş opsiyonel ekipman seçenekleri; seviye seçici, kaldırmayı durdurma, 360° direksiyon sistemi, çarpma sensörü, çok fonksiyonlu Ergo Logic kontrolü, soğuk hava deposu kabini, video kamera ve monitör v.s.

2005 yılından bu yana HMF güvencesiyle Türkiye pazarında yer alan Atlet’in ürün gamı arasında akülü transpaletler, istif araçları, reach trucklar, dar koridor istif araçları, alçak ve yüksek seviye sipariş hazırlama araçları yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir