Haziran 8, 2007

Ben Turizm, Kamil Koç, Tokat Seyahat Travego ile yolcularını taşıyor

Mercedes Benz Türk, 8 Haziran’da 3 ayrı teslimat gerçekleştirdi. Hadımköy Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen törenlerle Ben Turizm, Kamil Koç, Tokat Seyahat’in Mercedes Travego’ları teslim edildi.

Gaziantep merkezli olan ve Türkiye’nin çeşitli illerine yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, 5 adet Mercedes Travego’yu, MBT Hadımköy Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat töreniyle aldı. Ben Turizm adına firmanın İstanbul işletmecisi Doğan Ferözdeniz, anahtarları Mercedes Benz Koluman Ticaret, Otobüs Satış Müdürü Devrim Bayhan’ın elinden aldı. Doğan Ferözdeniz 11 adet Travego aldıklarını, kalan 6 taneyi ise haziran ayı sonunda teslim alacaklarını belirtti. Hepsi Mercedes’ten oluşan 30 araçlık filolarında 17 adet Travego olduğunu da belirten Ferözdeniz; “Filomuzda Travego’ları tercih etmeye devam edeceğiz. Ekonomik ve seri olmasından dolayı son aldığımız 5 Travego tek dingilli; ayrıca gördüğünüz gibi araçlarımız birbirinden farklı renklerde ve bu düzenleme müşterilerimizin beğenisini topluyor” dedi.
 
Kamil Koç Şirketi, Has Otomotiv Otobüs Satış Danışmanı Soner Balaban’dan  2 adet Travego’yu da satın aldı.  30 araçlık filosuyla hizmet veren Tokat Seyahat ise firmanın Ankara Bölge Sorumlusu Mustafa Tekeli aracılığıyla 1 adet Travego teslim aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir