Ocak 29, 2008

BMC'den KÖY-TÜR'e 6 adet PRO 624 ZHT (6×2)

BMC’ nin İzmir yetkili satıcısı Şensan Otomotiv, İzmir’ de faaliyet gösteren KÖY-TÜR Ege Entegre Tavukçuluk’ a 6 adet PRO 624 ZHT (6×2) uzun şasi ve 13 adet PRO 522 LHT hafif kamyon araç teslimatı gerçekleştirdi. Teslimat törenine Köy-Tür’ ün büyük hissedarı olan Dabak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dabak, Köy-Tür A.Ş. Genel Müdürü Fethi Sürücü, BMC İzmir Bölge Müdürü Cemal Yeşilyurt, İzmir Bölge Satış Sorumlusu Serkan Özşaşal, Şensan Otomotiv Satış Müdürü Ahmet Demir, Satış Şefi Mehmet Akgül ve Devsan Damper ve Dingil San. Ltd. Şti.’ den Mehmet Devrimci katıldı.

Yem ve canlı hayvan taşımacılığında kullanmak üzere 19 adet aracı teslim alan Mehmet Dabak; sorunsuz bir nakliye için BMC’ yi tercih ettiklerini, araçların kalite ve dayanıklılıklarına güveninin tam olduğunu belirtti.

Köy Tür A.Ş. Torbalı Ayrancılar’ da yer alan damızlık işletmeleri, kuluçkahane, yem fabrikası ve Kesikköy’ de yer alan kesimhanesi ile entegre bir tesis durumunda. Bünyesinde 550 personel barındıran firmanın kuluçkahanesi haftalık 460.000 adet yumurta kapasitesine sahip. 75 araçlık filoya sahip şirketin kesimhanesinde günlük 2 vardiyada 70.000 piliç kesimi yapılabilmekte ve ürünler pazarın talebi doğrultusunda zincir mağazalar aracılığı ile tüketiciye ulaştırılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir