Temmuz 7, 2008

BP'den “Çevreci karar, cebine de yarar” kampanyası

BP Gaz, Otogaz Dönüşüm Kiti sektöründe faaliyet gösteren 2A&BRC ile “Çevreci karar, cebine de yarar” kampanyasını başlattı. 20 Haziran – 15 Eylül 2008 tarihleri arasında 2A bayilerinde aracına BRC Otogaz Dönüşüm kiti taktıran müşteriler, kampanya avantajlarından faydalanacak.

Kampanya kapsamında araçlarına 2A&BRC bayileri tarafından BRC Otogaz Dönüşüm kiti takılan araç sahipleri, “güneşlik” ile birlikte, “BP istasyonlarından 20 YTL tutarında bedelsiz otogaz alımı için şifreli BP Auto LPG Kulüp kartı” alacaklar. Kartlar, kampanya süresince BP istasyonlarından yapılacak daha sonraki otogaz alımlarında, 2 kat fazla puan kazandıracak ve çeşitli hediyelere ulaşmayı kolaylaştıracak.

Kampanya ile, diğer BP Gaz markaları olan Petgaz ve OtoOcakgaz istasyonlarından yapılan alışverişlerde de güneşlik ve 20 YTL tutarında bedelsiz otogaz alım çeki hediye edilecek.

BP Gaz Pazarlama Müdürü Zümrüt Altay kampanyayla ilgili olarak: “Özellikle çevreci yönüyle Avrupa’da teşvik edilen LPG’li araçların ülkemizde de sayısı gün geçtikçe artıyor. BP Gaz olarak, ‘Çevreci Karar, Cebine de Yarar’ kampanyası ile otogaz kullanan araçlar sahiplerine özel fırsatlar sunmayı amaçladık”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir