Aralık 10, 2007

Dacia kampanyası devam ediyor

Dacia markası, Kasım ayında başlattığı fiyat avantajı ve takas kampanyasını Aralık ayında da sürdürüyor. Logan MCV’de, 2.600YTL’ye varan indirimler ayrıca markası ve modeli ne olursa olsun eski araca 1.600YTL’ye varan takas indirimi sunuluyor.

19.700YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Logan MCV Türk tüketicisinin beklentilerine cevap veriyor. Son derece geniş oturma ve yükleme alanı sunarken, Logan sedanın bütün avantajlarından yararlanıyor. Logan MCV’de 7 kişi yolculuk yaptığında dahi bagajda 200 litreye yakın bir yükleme kapasitesi kalıyor. İç mekandaki 54 litrelik eşya yerleştirme gözleriyle küçük nesneleri yerleştirmek için bagajı kullanmaya da gerek kalmıyor.

Geniş iş hacim özelliğine modülerlik yönünü de ekleyerek çok yönlü kullanım özelliğini arttırıyor. 5 ve 7 kişilik versiyonları bulunan Logan MCV’nin motor seçenekleri arasında 1.5 dCi dizel ve 1.6 MPI bezinli versiyonlar bulunuyor.

Renault teknolojisi ile üretilen Logan ve Logan MCV, Türkiye genelinde toplam 72 Yetkili Satıcısı, 120 showroomu ve 250 noktada Satış ve Satış Sonrası Hizmet Ağı ile Türkiye otomotiv pazarında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir