Aralık 18, 2008

Fiat Doblo VIP satışa sunuldu!

Fiat Doblo’nun en lüks donanımlı versiyonu olan  Doblo VIP satışa çıktı. Firma yetkilileri konuyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada; yeni aracın, mevcut Fiat Doblo ailesinin zengin güvenlik ve konfor ekipmanlarının üstüne eklenen elit özellikleriyle öne çıktığını belirttiler.

Doblo VIP; 1.3 litre 75 bg  ve 1.9 litre 105 bg’lik Multijet motorla kombine ediliyor. 75 bg güç ve 190 Nm tork üreten 1.3 litre Multijet motor versiyonu 146 km/s’lik maksimum hıza erişiyor ve 100 km’de ortalama 4.7 litrelik yakıt tüketim değeri sunuyor.  Fiat Doblo VIP’in 105 bg güç ve 200 Nm tork üreten daha güçlü Multijet motorlu versiyonu ise 168 km/s’lik son hız ve 4.8 lt/100km ortalama yakıt tüketim değeri oluşturuyor.

Fiat Doblo VIP'in dış tasarımı, ailesinin diğer üyelerinden şu özellikleriyle ayrılıyor: Metalik siyah gövde rengi, koyu renkli özel camları, krom renkli ön ızgara, alaşım jantlar, gövde rengi tamponlar, yan aynalar ile krom renkli tavan rayları ve sürgülü yan kapıları.

Aracın; bej renkli deri döşeme, deri kaplı direksiyon simidi, ahşap kaplamalı orta konsol ve vites topuzu, çift parçalı katlanabilir arka koltukları, klima, sesli arka park sensörü, MP3 çalarlı radyo-CD müzik sistemi, EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu ön havayastığı ile yan havayastıkları da standart olarak sunuluyor.
 
Arka koltuklar dik konumda iken 750 litre bagaj hacmi sunan Fiat Doblo VIP, arka koltuklarının yatırılmasıyla 3000 litreye ulaşan bir yükleme alanına erişebiliyor.

Fiat Doblo VIP, Fiat Ticari Araçlar tarafından 27 bin 30 YTL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir